Masaż ciała w zbiegu

Masaż ciała może stanowić element zabiegu lub być zabiegiem samym w sobie.

 

-  Masaż ciała w zabiegu pielęgnacyjnym  -

1h - 90 zł,   30min. - 50 zł  
/antycellulitowy, klasyczny, relaksacyjny/

 

 

 

- Masaż bańką chińską  -  

 20 min. - 20 zł

 

Masaż bańką chińską jest to bardzo intensywny masaż, ukierunkowany na ujędrnienie skóry oraz wspomaganie walki z cellulitem. Trwa ok. 15 – 30 minut. W intensywnej walce z cellulitem zaleca się serię 10-12 zabiegów, z odstępami co 3 dni, profilaktycznie 1 raz w tygodniu. Najlepszy efekt daje w połączeniu z krótkim drenażem limfatycznym lub masażem klasycznym obszarów poddanych masażowi bańką.

 

 


 

 

 

Masaż stemplami ziołowymi -

 1h - 160 zł
Rezultatem masażu wykonywanego stemplami ziołowymi jest niezwykłe wygładzenie i nawilżenie skóry oraz uczucie relaksu i odprężenia. Masaż gorącymi sakiewkami wypełnionymi składnikami naturalnymi, opiera się na trzech efektach: termicznym, zapachowym oraz pielęgnacyjnym. Podgrzane stemple ziołowe uwalniają ciepło, zapach, oraz substancje aktywne, które w trakcie zabiegu wnikają w speelingowaną poprzez tarcie skórę.

 

- Masaż gorącą czekoladą   - 

 1h  - 160 zł

 Masaż gorącą czekoladą to relaksujący masaż naturalnymi preparatami: czekoladą z dodatkiem olejku migdałowego i masła kakaowego /stymulującego wytwarzanie endorfin/ z nutą olejku eterycznego z mięty pieprzowej i masła kokosowego */opcjonalnie/